Jak nedůvěřivý Future započal souboje s Drakem. Beefy v rap game máme pod drobnohledem

Naše tradiční sestava je zpět, a to znamená jediné – přinášíme nejnovější aktuality ze světa rapu, od desek až po šarvátky. Jarní sezóna totiž hlásí prime time, a to stejné platí i pro rapovou game.

Opět se setkáváme v tradičním triu, které od stolu servíruje ty nejčerstvější aktuality, novinky a spoustu dalšího ze světa rapu – co týden dal. Jako hlavní chod se pak na výsluní dostala deska We Still Don't Trust You od dvojice Metro Boomin a Future, na které najdeme mnoho skvělých melodických momentů a poloh, jimiž vás provede sám Future.

Krom toho tady posluchač narazí také na hned několik jmen, které pálí ostrými na Drakea, což vyvolalo doslova rapovou „civil war“, do níž se zapojilo více jmen, než bychom čekali. To vše pak doplňují tuzemské i zahraniční novinky, horké skladby, tipy na kulturní akce, aktuality ze soudních místnosti a mnoho dalšího.

Jak se bude jmenovat Gunnova deska? Kdo píše pro Drakea? Na které akce vyrazit? A co na to Rick Ross? Poslechni si víc ve Scéně s Opakem Dissu.

Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.