Český zástupce na RBMA
Hudební producent Limyth (dříve Broken Beatnicks) bude na letošním ročníku Red Bull Music Academy v Barceloně reprezentovat naše luhy a háje a tak rozšíří již 26člennou česko-slovenskou RBMA partu dříve vybraných participantů. O svých přípravách a také celém projektu přišli do studia Radia Wave povídat právě Martin Vejvoda A Ms. X Linda Hammelová.
Poslechněte si rozhovor o Red Bull Music Academy.
Red Bull Music Academy je mezinárodním setkáním 60ti vybraných mladých DJs, hudebních producentů, zpěváků a lidí věnujících se moderním trendům v hudbě s respektovanými lidmi působícími v různých oblastech hudební scény: od světových DJs, hudebních skupin, booking agentů a majitelů vydavatelství přes studiové producenty až po např. breakdancery, visual DJe apod.
Akce je neformální výměnou zkušeností a názorů mladých i zkušenějších hudebníků. Probíhá každoročně ve dvou 14ti denních podzimních turnusech a každého z nich se zúčastní 30 vybraných participantů.
Letos se Akademie koná v inspirativní a nikdy nespící Barceloně. Další informace najdete na stránkách RBMA.
Nejposlouchanější
Více z pořadu
Mohlo by vás zajímat
E-shop Českého rozhlasu
Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?
Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama
Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.