Čmaňa Pavel Zedníček: Mám papíry na tiráka i traktor

24. březen 2021

V dada rubrice Brambora s vejcem tentokrát Ivana s Alešem vytočili (telefonní číslo) herce, moderátora a dabéra Pavla Zedníčka. Muž s krásným knírem jim v rozhovoru mimo jiné zodpověděl zásadní a v Bramboře s vejcem už tradiční otázky, jaké zvíře se mu hnusí a jakým kusem oblečení by se chtěl stát.

Moderátor dnes už snad legendární televizní show Kufr by prý volil trenky, které by měly být hlavně vzdušné. „Vy mi dáváte. Jakou barvu? Ne nějak moc zářivou… Třeba modrou,“ zamýšlel se nad doplňující otázkou, jakou barvu by spodky, kterými by se stal, měly mít.

Aleš, který samozřejmě pořád nemá řidičák, se vytasil i se svým oblíbeným dotazem na tohle téma. „Já mám dokonce papíry na tiráka,“ svěřoval se protagonista filmu Chobotnice z II. patra a dodal, že má řidičák dokonce i na traktor.

V hudebním okénku jsme si připomněli popový hit Barbie Girl z roku 1997 od dánsko-norské hudební skupiny Aqua. „Chytlavá, krásná, hybná, taneční,“ vyjmenovává pozitiva skladby Aleš, který by si s plastovými panenkami a panáčky prý klidně hrál i dneska, ale bohužel žádné doma nemá.

Šlape Pavel Zedníček na kanály? A chodí ke kartářce? Volil by housku nebo rohlík? Pusťte si celé vydání Brambory s vejcem a odpovědi na tyhle klíčové otázky vám nezůstanou skryty.

Spustit audio

Související