DJ Goldstar roztočil gramofony a servíroval soul ze sedmipalcových vinylů

25. leden 2024

Po několika letech nás ve studiu navštívil DJ Goldstar, aby nás oblažil parádním soulovým setem. Vlastním jménem Norbert se na klubové scéně pohybuje od roku 1996 a coby DJ si prošel řadou stylů - od techna, drum'n'bassu, breakbeatu, housu až po funk a soul. Je zakladatelem uskupení Eta DJs a také významným promotérem a pořadatelem klubových akcí, na kterých vystoupilo mnoho zahraničních i domácích DJs a producentů.

Sbírka desek DJje Goldstara obsahuje opravdové lahůdky, jejichž malou část představil ve svém setu i posluchačům Grundfunku. Více informací o něm, včetně odkazů na sociální sítě najdete na jeho stránkách.

Mimo to jsme stihli vypustit i nové remixy skladeb od The Brit Funk Association nebo Los Charly’s Orchestra a vzpomenout na nedávno zesnulou Marlenu Shaw.

Playlist dílu najdete tady.

autor: DJ Maceo
Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.