Grundfunkem se prohnalo jaro, pocta Steviemu Wonderovi i nahrávky labelu Record Kicks

24. březen 2023

Ať už jste milovníci klasického funku a soulu, nebo hledáte nové trendy, v tomto díle najdete vše.

Po skvělé předělávce klasiky Footsteps In The Dark od The Isley Brothers z loňského roku, přichází letos Jarrod Lawson s neméně povedeným coverem, tentokrát skladby I Would Die 4 U od Prince. Ideální otvírák tohoto vysílání.

První single z chystané desky Music Is My Life, kterou chystá zpěvačka Natasha Watts je skladba Brighter Days. Album je  těsně před vydáním a pokud jej chcete mít jako první, pak zavítejte na její nové stránky

Scary Pockets, kteří spolu se Swatkinsem dorazí koncertovat 21. a 22. května do pražského klubu Jazz Dock, aby zde zahájili evropskou část svého turné, mají venku společné album. Poslechnout si jej můžete tady.

Ve vysílání zazněla v jejich podání předělávka klasiky Ain’t No Mountain High Enough, ke které je i video.

Label Record Kicks oslavuje 20 let na scéně a k této příležitosti vydal i kompilaci Record Kicks 20th Rare Box Set, kterou si můžete poslechnout a interprety na ní zastoupené podpořit tu.

Family Company si loni na poslední únorový den pozvali nemalou řádku muzikantů z řad zpěváků a zpěvaček, aby spolu vzdali hold Stevie Wonderovi. A protože se jim to náramně povedlo, zahráli jsme ve vysílání pět ukázek z koncertu, na který se můžete podívat tady v plné délce i s obrazem.

U labelu Record Kicks jsme zůstali i v rámci pravidelné rubriky Groove Window, která se věnovala kapele Baby Charles, jejíž jediné eponymní album vydané před 15 lety se dočkalo reedice i se dvěma bonusy.

Playlist dílu najdete tady.

Spustit audio