Herečka Andrea Mohylová: Kdybych byla psem, tak bych chtěla být kníračem

15. únor 2024

Myslí si o sobě Andrea Mohylová, že je dobrá herečka? A jak je spokojená se srubem na Vysočině? Nebylo by lepší mít maringotku? Rodačky z Čeladné jsme se jako již tradičně v dada rubrice Brambora s vejcem ptali na mnoho zásadních otázek a samozřejmě jsme nezapomněli na dotaz, jak vypadá nejlepší obložený chlebíček na světě a kterou psí rasou by chtěla být.

Zrovna v druhé z těchto dvou otázek má představitelka Em Trochinowské v českém sci-fi Bod obnovy jasno a volí knírače. Leckoho ale možná na rozdíl od touhy být kníračem překvapí, co je Andrein oblíbený rituál a co považuje za nejhorší smrad na světě.

Do hudebního okénka Aleš vybral písničku, která se mu teď hodně líbí, a sice skladbu Donkichtoský ideály od zpěváka a producenta, který si říká Petrofski. „Synth-pop, novoromantika, všecko…,“ shrnuje své nadšené dojmy z písničky Aleš a Ivana souhlasí.

Kdo podle Aleše letos potká pravou lásku? A jak na to, abyste pravou lásku našli i v případě, že nejste v Alešově výčtu? I na to jsme se herečky Andrey Mohylové zeptali. Poslechněte si celou Bramboru s vejcem, ve které jsme toho ale probrali mnohem víc než jen lásku.

Spustit audio