Justin Bieber se nebojí brutálně hrát na city. Obstál by ale v boy bandu o 21 členech?

11. březen 2021

Přední příčky hitparád už delší dobu okupují ta stejná jména. Moderátoři Velkých čísel tedy zamířili za trackem, který aktuálně dominuje na streamech v tuzemsku. Australský rapper Masked Wolf se před Annabelle a především před Filipem doposud úspěšně maskoval, jeho (z nějakého důvodu znovu vydaný) hit Astronaut In The Ocean ale pomrkává po Travisi Scottovi a příjemně překvapil. Masked Wolf ovšem zůstává věrný svému jménu a mimo jiné zkušeně skrývá třeba i svůj věk.

Těžkotonážní rap tentokrát hraje prim – důkazem je drillový banger newyorského rappera Pop Smoka, který si ještě před smrtí stihl střihnout vedlejší roli v novém snímku o basketu s názvem Boogie, jemuž propůjčil i singl AP. Než se Annabelle stihla zorientovat, už se ve studiu spokojeně pohupovala do nabassovaného plovoucího beatu.

Následoval domácí banger Alibababigbass, o který se postaral bratislavský verbální kulomet a Filipův velký oblíbenec Gleb. Annabelle pro něj neměla ani špetku slitování i přesto, že se mu nedávno rozpadl domovský label FCK THEM – dokázala myslet pouze na Viktora Sheena.

Nový videoklip Justina Biebera se nedá dokoukat bez slzami promočeného respirátoru – moderátoři Velkých čísel to udělali za vás a nedoporučují ho ke zhlédnutí. Hold On je přeslazený akční film s pořádnou dávkou emocí. Justin a jeho hudební management znovu ukazují, že neznají ostych, a opět vyprodukovali sací houbu na slzy všech fanynek a fanoušků. Podobně nic nenechal náhodě ani osmičlenný k-popový boy band Ateez. Jejich singl Fireworks (I’m The One) je šíleným mišmašem hyperpopu, trapu a EDM.

Vyspal se Drake s Kim Kardashian? Na který klip se máte podívat, pokud chcete vidět twerking mezi obřími houbami a pole dance v knihovně? A co se stane, když znovu vydáte dva roky starý song? Pusťte si čerstvý díl Velkých čísel!

Spustit audio