Každý rodič si aspoň jednou týdně představí, jaké by bylo ty děti nemít, říká Big Daddy Mikky

2. srpen 2023

„Řeším denně, jestli jsem dobrej táta. Ale nemám na to odpověď. Žiju a snažím se, aby se můj syn smál. Dokud je štastnej, dělám svoji práci dobře,“ říká stand-up komik Mikoláš Trkal, který na sociálních sítích vystupuje pod jménem Big Daddy Mikky. „Řekl jsem si, že se synem můžeme růst spolu. Jít vedle sebe bez toho, abych já ho pořád nějak natahoval.“

Mikoláš se o tom, že se stane otcem, dozvěděl v devatenácti letech. „Rozhodl jsem se, že budu strašně zodpovědnej, strašně dospělej a budu vydělávat strašně moc peněz. Že budu klasickej fotřík, co jezdí v minivanu na fotbalový tréninky. To úplně nevyšlo,“ hodnotí se.

„Každej rodič se aspoň jednou týdně zasní a přemýšlí o tom, jaký by byl jeho život bez dětí. Všichni to známe a víme, jaký to je. Já už ale prostě rodič jsem, budu jím do konce života a budu to dělat nejlíp, jak budu umět. To je moje filozofie,“ říká.

„Taky nechci doporučovat plínky ani prací prášek ani dělat nereálný fotky toho, jak krásná jsme rodina. Takhle ten život nevypadá a jeho pravá surová stránka je přece mnohem zábavnější,“ dodává.

„Baby Shark je totální banger.“ Poslechněte si rozhovor se stand up komikem Mikolášem Trkalem aka Bid Daddy Mikkym.