Každý rodič si aspoň jednou týdně představí, jaké by bylo ty děti nemít, říká Big Daddy Mikky

2. srpen 2023

„Řeším denně, jestli jsem dobrej táta. Ale nemám na to odpověď. Žiju a snažím se, aby se můj syn smál. Dokud je štastnej, dělám svoji práci dobře,“ říká stand-up komik Mikoláš Trkal, který na sociálních sítích vystupuje pod jménem Big Daddy Mikky. „Řekl jsem si, že se synem můžeme růst spolu. Jít vedle sebe bez toho, abych já ho pořád nějak natahoval.“

Mikoláš se o tom, že se stane otcem, dozvěděl v devatenácti letech. „Rozhodl jsem se, že budu strašně zodpovědnej, strašně dospělej a budu vydělávat strašně moc peněz. Že budu klasickej fotřík, co jezdí v minivanu na fotbalový tréninky. To úplně nevyšlo,“ hodnotí se.

„Každej rodič se aspoň jednou týdně zasní a přemýšlí o tom, jaký by byl jeho život bez dětí. Všichni to známe a víme, jaký to je. Já už ale prostě rodič jsem, budu jím do konce života a budu to dělat nejlíp, jak budu umět. To je moje filozofie,“ říká.

„Taky nechci doporučovat plínky ani prací prášek ani dělat nereálný fotky toho, jak krásná jsme rodina. Takhle ten život nevypadá a jeho pravá surová stránka je přece mnohem zábavnější,“ dodává.

„Baby Shark je totální banger.“ Poslechněte si rozhovor se stand up komikem Mikolášem Trkalem aka Bid Daddy Mikkym.

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.