Kuchta a Žáková: (Ne)legální dřinu v Austrálii následovala žádost o ruku na Zélandu

15. prosinec 2014

Půl roku na jižní polokouli. Michal Kuchta a Andrea Žáková si koupili letenku do Austrálie. (Michal kvůli lepší ceně až den předem, trochu přítelkyni napínal...) Slíbili rodičům i zaměstnavatelům, že se vrátí, a zmizeli k protinožcům.

Michal a Andrea si odkroutili čtvrtrok (ne)legální tvrdé práce v Austrálii a pak poznávali Fidži, cestovali za klokany na samotném australském kontinentu a na závěr vyrazili na oba ostrovy Nového Zélandu, kde Michal svoji čerstvě cestou prověřenou přítelkyni požádal v horském sedle slavného Routeburn Tracku v mraze a sněžení o ruku. Jak sami říkají, ověřili si, že spolu dokážou žít (že se nezabijí), a prověřili svůj vztah natolik, že mu v závěru pobytu mohli dát oficiální podobu.

Poslechněte si jejich vyprávění ze záznamu cestovatelského a outdoorového magazínu Radia Wave a podívejte se i na fotky, které se vážou přímo k místům a situacím, o kterých v pořadu mluvíme.

autor: Pavel Sladký
Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.