Kulturní redaktor Martin Hrnčíř: Čichám kočičkám k packám

Ke kterému filmu by kulturní redaktor Martin Hrnčíř doporučil křupky a ke kterému lovecký salám? Dozvíte se v rozhovoru
Hostem dada rubriky Brambora s vejcem byl kulturní redaktor a dobrý člověk Martin Hrnčíř. Ivana s Alešem tentokrát sáhli do vlastních rozhlasáckých řad, a proto Martin dorazil do studia živě, protože se stejně v tu dobu ochomýtal na svém pracovišti v Českém rozhlase. Martin nám v osobní zpovědi prozradil, že nečichá psům k packám, ale kočičkám ano. Psí packy ale prý aspoň otírá někdy hadrem.
Člen kulturní redakce Martin nám ale vyzradil i další zajímavosti. Například, že má rád slovo jablíčko a pozdrav nazdar. Rozvyprávěl se také o krásné cestovatelské vzpomínce, které souvisela se stopováním a vylučováním. Zjišťovali jsme také, jakou barvu má podle Martina láska a jakou barvu bude mít rok 2025. Podle jeho názoru bude letošní rok vonět nahořklou hnědou vůní. Tak uvidíme, nebo tedy ucítíme.
Žvýká Martin často žvýkačky? O čem natočil Martin dokument v Polici nad Metují a byl ten dokument špatný, nebo dobrý? Co je podle něj nejhorší smrad na světě a které slovo mu připadá otřesné? Poslechněte si celý rozhovor s kulturním redaktorem Martinem.
Související
-
Věštec Vlastík Plamínek: Rok 2025 bude mít levandulovou a citrónovou vůni
S počátkem nového kalendářního roku jsme zatelefonovali svéráznému věštci Vlastíkovi Plamínkovi, aby nám mimo jiné řekl, jakou vůni bude mít rok 2025.
-
Herec a moderátor Bořek Joura: Špekový knedlík pozvedá guláš na jinou úroveň
Ve veselé a milé rubrice Brambora s vejcem telefonovala tentokrát dvojice Ivana a Aleš svému moderátorskému kolegovi, který je zároveň i hercem, Bořkovi Jourovi.
-
Hudebník Filip Černý: V létě je nejlepší se svlíkat a pouštět větrák
Hostem dada rubričky Brambora s vejcem (vajíčkem) byl hudební dramaturg Radia Wave a frontman kapely Good Times Only Filip Černý.
Více z pořadu
Mohlo by vás zajímat
E-shop Českého rozhlasu
Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.
Václav Žmolík, moderátor


Zmizelá osada
Dramatický příběh viny a trestu odehrávající se v hlubokých lesích nenávratně zmizelé staré Šumavy, několik let po ničivém polomu z roku 1870.