Lil Yachty vzal Wock do Polska, Kendrick Lamar přinesl do Prahy nadstandardní energii a Nobodylisten naplnil Hollar

18. říjen 2022

Na úvod zazněl oblíbený track Woiya od MEZ, Frisco a P Money. Podle nadšení Kewua a STEADYho se nejspíše jedná o novou hymnu Flámu. Po grimové explozi následuje nejnovější baile remix na legendární Alors on danse od SMOOTHIES, který nenechá nikoho sedět.

Lil Yachty vydává velmi autentický track nesoucí název Poland. Jde o skutečný soundcloud hit, který za necelých 24 hodin na platformě nasbíral něco málo přes 3 miliony poslechů. Otázkou ale stále zůstává myšlenka za celým trackem. Spekuluje se, že se jedná o referenci na v Polsku volně dostupný kodeinový sirup, který Lil Yachty často konzumuje. Nebo se jedná o prostou wok pánev? Dvojice moderátorů může spekulovat jak chce, ale hit zůstává zatím nezastavitelným.

Shygirl vydává nabitý debutový projekt - Nymph. Žánrově nezařaditelný projekt bere inspiraci z UK Garage, folktronica i Eurodance. Na projektu hostuje například Mura Masa, BloodPop nebo dlouholetý kolega Sega Bodega, který je součástí stejného labelu - Nuxxe. V labelu můžeme najít i další stálici Flámu a tou není nikdo jiný než Coucou Chloe, která vydává remixové EP - 1. Ve Flámu zazněl například i remix na WIZZ od DJ Q, remix na ZERO FIVE STARS od Clip a Kelvin Krash nebo remix na FREEZE od legendárního Brodinskiho, 8Ruki a Modulaw.

Má STEADY rád house music? Jak je těžké sehnat baile funk v dobré kvalitě? A jak si Kewu s STEADYm užili koncert Kendricka Lamara nebo set Nobodylisten z Hollaru? To a mnoho dalšího se dozvíte v nejnovější epizodě Flámu!

autoři: Kewu , STEADY
Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.