Mafiána usvědčila videa o vaření a umělé inteligenci nejde balení. To jsou top zprávy minulého týdne

2. duben 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Mikrovlnky vs. kuchaři z mafie

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejsladší ryngle ze zpravodajské zahrádky. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Ivanu jako milovnici robotiky zaujala informace o tom, že vznikl výzkum, který zjišťuje, zda je umělá inteligence v současné době schopná flirtovat. Vědkyně Janelle Shine se rozhodla testovat jednodušší i pokročilejší formu umělé inteligence. U propracovanějších robotů se objevovaly flirtovací fráze jako „Miluji tě. A je mi jedno, jestli jsi pes v baloňáku“ nebo „Mám přesně čtyři samolepky. Potřebuji, abys byla tou pátou“, což oběma moderátorkám přišlo poměrně dost hot.

Zuzanu jako fanynku italské mafie uhranula zpráva o tom, že policie dopadla dlouho hledaného mafiána v Dominikánské republice poté, co na internet přidal několik videí, ve kterých vaří. Svoji tvář sice neukázal, ale prozradila ho výrazná tetování. Naivka, myslí si obě ženy.

Nebyly by to Mikrovlnky, kdyby neokomentovaly nějakou tu krimizprávu z Brna. Tam se stalo následující: muž chodil tajně do cizího sklepa a chytal tam Wi-Fi.

Je mezi mafiánským youtuberem, Brňanem chytajícím připojení na internet a tokajícími roboty nějaká tajemná souvislost? Vůbec ne, míní Zuzana s Ivanou, ale to nevadí. Zahoďte ambice pochopit svět a radši si poslechněte všechny novinky ze známého vesmíru v novém díle Mikrovlnek.

Spustit audio