Magické dvojkové datum připomíná nenáviděné Nickelback. Top formu ohlašují Jack Harlow i Winona Oak

24. únor 2022

Magické datum plné dvojek je za námi. Ve Velkých číslech to v rámci intro rubriky No. 1 znamenalo návrat do minulosti za druhým ‘nejdvojkovitějším’ rokem 2002. Právě v něm vykazovala žebříčkovou dominanci často nenáviděná kanadská kapela Nickelback. Pro Annabelle byla zvukovým podkresem při náctiletém tanci, pro Filipa znamenala mimo jiné vstupní bránu k tvrdším žánrům rockové hudby. Jaké důvody stojí za nenávistí, kterou k Nickelback mnoho lidí chová?

Jak se dalo očekávat, svůj žebříčkový otisk zanechala také nedávná Super Bowl Halftime Show. Letošní vystupující – v čele s Dr. Dre a Eminemem – zaznamenávají číselný nárůst jak u svých desek, tak i u legendárních singlů, které během prestižního hudebního večírku zazněly. Vydatný segment museli moderátoři Velkých čísel opět věnovat Kanyemu. První část jeho třídílné dokumentární série jeen-yuhs minimálně Filipa emočně vyždímala. Došlo i na zhodnocení jeho postupného rolloutu desky Donda 2.

Silnou formu prostřednictvím svého prvního singlového releasu v roce 2022 ohlašuje rapper Jack Harlow. Novinka Nail Tech poukazuje nejen na pečování o nehty, ale také na jeho dnes už nezpochybnitelné rapové umětelství. S chytlavým trackem, který přivolává o něco slunečnější období, přišla švédská zpěvačka a písničkářka Winona Oak, která dokazuje, že patří k elitě současného scandipopu. Annabelle se skladba líbila, ale ve spojení se jménem Winona nedokázala přestat myslet na Winonu Ryder.

Jaké výstražné zprávy psala Annabelle její lehce ezo maminka? Lze v roce 2022 vydělat miliony dolarů prodejem mp3 přehrávačů? V čem předčili Glass Animals legendu vánočních písní Mariah Carey? A mají Ed Sheeran a Bring Me The Horizon kromě britského původu něco společného? Pusťte si čerstvý díl Velkých čísel!

Spustit audio