Maminkatelka Zuzka Fuksová: V Brně tajemného cizince nepotkáš

18. květen 2022

Brambora s vejcem tentokrát výjimečně neměla hosta na telefonu, ale přímo ve studiu. U příležitosti Dne otevřených dveří Českého rozhlasu se totiž dada rubrika odehrála živě přímo před zraky více či méně nadšených návštěvníků z řad posluchačů. Hostem Ivany s Alešem byla charismatická žena z Brna, spoluautorka podcastu Buchty a tzv. maminkatelka Zuzana Fuksová.

Během rozhovoru jsme zjistili třeba to, že by autorka knihy Cítím se jako Ulrike Meinhof chtěla být lněnou zavinovací sukní a že neví, kolik má kentaur nohou. Písničku do hudebního okénka vybrala sama Zuzana, která si během povídání posteskla, že v Brně tajemného cizince člověk nepotká. Možná proto sáhla po skladbě Okay Okay z roku 1981 od muže, který si říká Pino D'Angiò a který vypadá právě trochu jako tajemný cizinec (z Itálie).

Kam by se podle Aleše měli vydat na dovolenou lidé narození ve znamení Býka? A kam by naopak měli zajet Kozorozi? A co je podle Zuzany Fuksové nejlepší na životě v Brně? Poslechněte si celou Bramboru s vejcem a zjistíte i další zásadní informace.

Ivana Veselková, Aleš Stuchlý a Zuzana Fuksová