Mikýř a streamer Agraelus se shodují: Rohlík je penetrační nástroj
Dada rubrika Brambora s vejcem měla tentokrát netradičně dva hosty. Jedním z nich byl moderátor a bavič Martin Mikyska aka Mikýř a druhým streamer a youtuber Vojtěch Fišar alias Agraelus. Ivana s Alešem neboli Brambora a Vejce se k oběma internetovým velikánům připojili v rámci charitativního streamu na podporu projektu Ježíškova vnoučata.
Po rozpačitém úvodu jsme pokračovali k rozpačitému středu a rozpačitému závěru celé rubriky. Padaly jak klasické dotazy na preferenci koprovky, nebo znojemské omáčky a samozřejmě nechyběl dotaz „houska, nebo rohlík“. Oba pánové se shodli na tom, že v titulku chtějí mít informaci o tom, že rohlík je penetrační nástroj. Ale probrali jsme i spoustu jiných dotazů. Například jsme zjišťovali, kdy naposledy pocítili nenávist, jak rychle se může člověk zamilovat a zda je to vůbec žádoucí.
Proč by Mikýř chtěl být čepicí a kdy naposledy měl doma Agraelus líheň červů? A jak by člověku z 15. století vysvětlili, co je to počítačová myš? Poslechněte si Bramboru s vejcem s tzv. zvučnými jmény českého internetu.
Více z pořadu
Mohlo by vás zajímat
E-shop Českého rozhlasu
Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!
Jan Rosák, moderátor
Slovo nad zlato
Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.