Napoleonský syndrom nebrání v cestě bangerům, ale feat od Ludacrise by mohl

24. červen 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy ArrDee

Hlasy rapových hrdinů Lil Babyho a Lil Durka dále okupují světové žebříčky a ve Velkých číslech konečně zazněl titulní track z jejich společné desky Voice Of The Heroes. Filip necení „mdlý“ album cover, ale oproti aktuální desce Migos si užívá její poslech. Annabelle se téměř předávkovala nového singlu Lenny a konečně se dočkala dlouho a rázně teasované novinky od britské zpěvačky Mabel.

Svého dalšího virálu se dočkal brightonský rapper ArrDee, který i přes své dětské vzezření a pravděpodobný napoleonský syndrom uhranul oba moderátory svým čerstvým videosinglem Oliver Twist. Díky novozélandské pop star Lorde se také dozvěděli, že každé perfektní léto si zaslouží let. Trvalo nicméně nějakou dobu Filipa přesvědčit. Možná by byl totiž spokojenější, kdyby k létu patřil spíše led.

Debutový mixtape certifikované vycházející hvězdy Griff překvapil svou emocionalitou a neuhlazeností, k čemuž nepochybně přispěl fakt, že si ho teprve dvacetiletá výherkyně ceny Rising Star na letošních Brit Awards z drtivé většiny produkovala sama. O mnoho zkušenější a časem prověřená legendární zpěvačka Mariah Carey slaví třicet let v showbyznysu. Oslaví to dalším upgradem svého těla?

Stane se David Guetta z muže jednoho tlačítka mužem jednoho podpisu? Stačí pro znovupřijetí veřejností po utroušení pár rasistických poznámek shodit mulleta? A co by nemělo chybět v klipech rappera DaBabyho? Pusťte si čerstvý díl Velkých čísel!

Spustit audio