Něco si přej, dropují releasy! Desky na srpen máme po kapsách: od Ramireze po JPEGMAFIA
V srpnu z nebe krom perseid napadala taky hromada nových desek, na menu se dostali Vultures 2, Southside, JPEGMAFIA, Ramirez a taky Larry June. Casablanka nám odjel do hor, a tak se ve studiu setkala dvojice Jakub b2b Dominik. Znamená to jediné: velká jízda v režimu „Kaliňák“!
Na světlo světa se konečně dostalo album Vultures 2 od Kanyeho Westa a Ty Dolla $ign, vyšel taky nabitý JPEGMAFIA a o překvapení měsíce se postaral producent Southside. Ten po dlouhé době usedl za mikrofon.
Dostalo se i na relaxační desky – Larry June, v závěsu pak náš kůň Ramirez a za tuzemskou scénu jsme se podívali na novinku libereckého SmokeDaB. To vše doplněno o mnoho novinek, soudních aktualit a vše, co se jen vešlo.
Co by si neposlechl Paulie Garand? Kdo má problémy s rajskou? Získal si nás JPEGMAFIA? A kdo si střílí ze soudu? Poslechni si víc ve Scéně s Opakem Dissu.
Mohlo by vás zajímat
Více z pořadu
Mohlo by vás zajímat
E-shop Českého rozhlasu
Hurvínek? A s poslední rozhlasovou nahrávkou Josefa Skupy? Teda taťuldo, to zírám...
Jan Kovařík, moderátor Českého rozhlasu Dvojka


Hurvínkovy příhody 5
„Raději malé uměníčko dobře, nežli velké špatně.“ Josef Skupa, zakladatel Divadla Spejbla a Hurvínka