Olivia Rodrigo si oprskle vynucuje déjà vu a producent fiedlerski odkládá masku

8. duben 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Olivia Rodrigo

Teprve sedmnáctiletá americká zpěvačka a herečka Olivia Rodrigo nadělila světu před Velikonoci bedlivě očekávaného singlového nástupce svého průlomového hitu Drivers License. Moderátoři Velkých čísel se v prvním dubnovém dílu mimo jiné zaměřili na podobně bedlivě očekávanou premiérovou spolupráci mezi Demi Lovato a Arianou Grande, která je rozhodně neohromila, nebo působivé vokály vycházející korejsko-americké zpěvačky Audrey Nuny.

Deja Vu – v pořadí již druhá ochutnávka z připravované debutové desky Olivie Rodrigo nazvané *O*R – střídá filmovou atmosféru předešlého singlu za instrumentální lo-fi hook, který Annabelle identifikovala jako „totální mood“. Filipovo šablonovité přemýšlení opět vyvolalo asociace a v rámci podobností instrumentálních pasáží vypíchl francouzsko-korejskou hudebnici Spill Tab s jejím trackem Pistolwhip, ale dokonce i singl, ve kterém figuruje Annabelle.

Na debutové EPčko s přebalem hořící masky láká novým trackem přední český producent Ondřej Fiedler aka fiedlerski, který tajuplnost okolo něj doplňuje mysteriózním názvem šestistopého počinu. Filip byl nakonec kód ID 2.21.92 díky Annabelle schopen rozluštit. K nespokojenosti obou se ale v uplynulém týdnu nesešlo mnoho zajímavých novinek z hudebního světa, a museli si tak vystačit s nevyžádanou velikonoční nadílkou od Justina Biebera a s přeslazeným trackem sedmičlenného k-popového boybandu BTS.

V čem všem je Annabelle napřed před ostatními? S kým v hitparádě UK Singles Chart sdílí stejné názvy tracků? A kdo podle ní nasedá na „vlak jménem Prachy“? Pusťte si čerstvý díl Velkých čísel!

Spustit audio