Podívali jsme se znovu na první Česko hledá SuperStar. Proč v roce 2004 nikdo neuměl zpívat?

21. září 2021

Film Osobní strážce se dočká remaku a o těch, kteří nahradí Whitney Houston a Kevina Costnera, se zatím jen spekuluje. Kdo by to mohl být? Určitě nikdo z první řady Česko hledá Superstar. Proč v roce 2004 neuměli soutěžící zpívat? Poslechněte si nový díl podcastu Kompot i kvůli recenzi „nahatých šatů“ – nového trendu z červených koberců, který vynesla například herečka Zoë Kravitz.

Herečka a zpěvačka Rachel Marron má stalkera, a tak si najme osobního strážce. Zápletku romantického thrilleru Osobní strážce z roku 1992 s Whitney Houston a Kevinem Costnerem zná asi každý.

Film získal sedm nominací na Zlatou malinu včetně nejhoršího snímku, nejhorší herečky a nejhoršího nové hvězdy. Do té byla nominovaná jak na stříbrném plátně debutující popová hvězda Houston, tak Costnerův účes. Dvě písně ale bodovaly v nominacích na Oscara a soundtrack je nejprodávanější filmovou hudbou na světě. Kdo z dnešních zpěvaček se může Whitney Houston rovnat? Pusťte si Kompot.

„Máte bolestivou menstruaci,“ ptá se na svém Instagramu čtyřicetiletá filmařka Amy Schumer. „Může to být endometrióza!“ varuje před nemocí, kvůli které nyní podstoupila odebrání dělohy. Jedná se o nezhoubné onemocnění, které postihuje ženy ve věku 20 až 40 let. Více informací o této časté, ale stále málo prozkoumané chorobě získáte na www.endotalks.cz!

Proč se zpěvačka Grimes neztotožňuje se slovem matka? Proč je podle herečky Zoë Kravitz v pořádku nosit průsvitné šaty? A jak to, že účastníci vůbec první řady Česko hledá SuperStar neuměli moc zpívat a není jim rozumět v angličtině? Zjistíte v nové epizodě. A sledujte nás na Instagramu!

Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.