Procestovat do třiceti třicet zemí? No problemo! Práskněte do bot, než vás nadobro lapí závazky

21. duben 2021

Zuzana a Ivana tentokrát ve studiu, které pro ně znamená svět, přivítaly Pavlínu, která má do třiceti let v plánu žít alespoň krátce ve třiceti cizích zemích.

Pavlína se rozpovídala o několika místech, na kterých v posledních letech felila. V Londýně dělala au-pairku a neměla skoro žádný volný čas, proto se jí moderátorky snažily naznačit, že ji rodina využívala. Zuzanu hned zajímaly stereotypy o tom, že otec od rodiny začne často chůvu balit, ale to Pavlína vyvrátila.

Po čase jí byl Londýn malý a přestěhovala se do Bruselu. Tam se hodně jedly bagety. Neodradil ji ani teroristický útok, přesto se po nějaké době zase rozhodla posunout dál, protože čas jsou peníze. Pak odjela do kanadského Vancouveru, kde bydlela v domě s šestnácti spolubydlícími a na sprchu měla vyhrazených jen deset minut. Zaujalo ji, že Kanaďané mají hezké zuby, její další zkoumání však zarazila pandemie covidu.

Pavlína si ještě vzpomněla na svůj pobyt v Americe, kde prodávala suvenýry a kde nikdo nevěděl, kde se nachází Česko. Nyní jakožto marketingová odbornice hledá práci v Praze, ale až se otevřou hranice, chystá se do Asie.

Nebyly by to Buchty, kdyby se nenechaly unést úplně jiným tématem – Zuzana se rozhovořila o jógové pozici vrány, Justinu Trudeauovi a ametystech, Ivana o stereotypech o Češích a Pavlína se pochlubila, že stepuje.

Chcete si postesknout, že s hypotékou na krku už pojedete maximálně do Chorvatska na teambuilding? Pusťte si aktuální díl Buchet a dojde vám, že čas na divoké cestování už vám nikdo nevrátí.

Spustit audio