Rok 2022 nestál za moc, ale alespoň nenastal konec světa

28. prosinec 2022

Ivana a Zuzana tentokrát ve studiu přivítaly IT pracovníka Pavla, který chtěl zůstat inkognito, takže mlžil i ohledně toho, zda je Pavlem. Natáčení ale bylo v mnohém výjimečné. Zuzana s Pavlíkem seděli ve studiu v Brně, zatímco Ivanka trůnila se svou tradiční depresí v Praze, aby všechny zúčastněné propojil mistr zvuku. Trojice spolu probírala, jaký byl uplynulý rok. 

Pavlovi trvalo, než se vyrovnal se svou panickou atakou a fobií z mikrofonů a začal mluvit poté, co ho šikanovala Ivanka, ať už se konečně osmělí. Highlightem roku byl pro Pavla holografický koncert Abby a to, že si pronajal zahrádku, kde hnojí biohnojivy. Ivanka měla největší radost z toho, že si koupila velké auto a zrušila nefunkční partnerský vztah. Zuzana měla radosti za rok 2022 vskutku malé - zvládla si pořídit krabičku na obědy s dvěma chlívky na hlavní chod a salát a celá se oblékla do merino spoďárů.

Pavel, Ivana a Zuzana pak probírali i události světového a republikového významu –⁠ že zemřel Gorbačov a spousta dalších celebrit, začala válka a inflace narostla do masivních rozměrů.

Nebyly by to Buchty, kdyby neprobraly zcela jiná témata –⁠ pletení dek, volání z kapsy, dort s houbou shitake, protivného pána v zahrádkářské kolonii, octomilky, cestu do New Yorku, pekárnu na nehty a strašení na Filozofické fakultě v Brně.

Pusťte si do uší a hlavně do duše Buchty a třeba si uvědomíte, že předchozí rok mohl dopadnout ještě o něco hůř.

Spustit audio