Rozhovor s Christ vs. Warhol

02127870.jpeg

O Christ vs. Warhol se toho napsalo a napovídalo na žánrových portálech a fórech opravdu hodně. Jejich sety, jak na Wave Gotik Treffen, tak na Castle Party a v pražském klubu Exit Chmelnice, byly vybroušenými deathrockovými hudebními zážitky, na které se jen tak nezapomíná.

Před i po pražském koncertu se podařilo redaktoru pořadu Dark Wave Tomáši Hoyerovi nabourat do šatny kapely a poctivě vyzpovídat zpěvačku Eveghost a kytaristu Stevena. V obsáhlém rozhovoru vám členové kapely prozradí o propojení členů s dalšími zásadními kapelami scény – Faith And The Muse, zda se cítí být součástí deathrockového dravého proudu a jaké kapely mají oba členové Christ vs. Warhol v oblibě.

Gotik/deathrockový all-star projekt Christ vs. Warhol, ve kterém najdeme členy Scarlet Remains, All Gone Dead, Deadfly Ensemble nebo Faith & The Muse, vydal v květnu u Danse Macabre své debutové album Dissent. Najdeme na něm třináct deathrockových skladeb připomínajících slavnou minulost gotiky vycházející z punkových kořenů.

02127871.jpeg