Tip Terezie Kovalové: Zajděte na koncert indiepopového hudebníka boy pablo do Futurum Music Baru

21. září 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy boy pablo

Violoncellistka Terezie Vodička Kovalová si pro vás tentokrát připravila doporučení hned na několik koncertů domácích i zahraničních kapel a hudebníků. Zajděte na koncert norského hudebníka Nicolase Muñoze aka boy pablo. Původní termín koncertu z letošního března se skrz opatření spojená s pandemií odsunul na čtvrtek 30. září. Na příjemný indie pop můžete vyrazit do pražského Futurum Music Baru.

Program bohatý na zahraniční hosty v následujících týdnech nabízí také pražský Palác Akropolis. V pátek 8. října můžete navštívit společný koncert jedné z nejvýraznějších osobností současné elektronické scény Maxe Coopera a klavíristy Bruce Brubakera. Jejich nový projekt Glassforms představí minimalistické aranže skladeb Philipa Glasse. V pražském Paláci Akropolis zažije tento hudební experiment svou českou premiéru.

Který festival elektronické hudby rozhodně nesmíte minout? A kam zajít na divadelní představení inspirované rozvojem umělé inteligence? Poslechněte si celý Tip Terezie Vodička Kovalové.

Spustit audio