Viktoria Yash, Klára Čoupková a módní bloggeři

2. únor 2011

V Modeschau jsme se tentokrát podívali na klauzury v rámci výstavy Artsemestr ´11 na Vysoké škole uměleckoprůmyslové, a to konkrétně na klauzurní práci Viktorie Yash z ateliéru Módní tvorba u Josefa Ťapťucha.

Na předchozí díly Modeschau jsme navázali rozhovorem s další finalistkou soutěže Top Styl Designer Klárou Čoupkovou. V závěru pořadu jste mohli proniknout do světa českých módních bloggerů v anketě natočené na akci Fashion Blogger Meet-up Praha.

Vysoká škola uměleckoprůmyslová nás láká do 2. února na výstavu Artsemestr ´11, v jednotlivých ateliérech tak máme možnost seznámit se s nezávislou tvorbou mladých umělců. Pro módní nadšence bylo určitě zajímavé vidět ateliér K.O.V. pod vedením Evy Eisler, v němž studenti vytvářeli nadměrné klenotnice a klenoty. V ateliéru Designu oděvu a obuvi Liběny Rochové, ve Studiu LR, byly ke zhlédnutí výtvory na téma Moje značka. A v posledním z ateliérů – v ateliéru Josefa Ťapťucha – jsme natáčeli rozhovor s Viktorií Yash o její bezejmenné kolekci na téma Předmět touhy.

Představujeme vám další finalistku soutěže Top Styl Designer Kláru Čoupkovou a její kolekci In Silhouette inspirovanou japonskými samuraji a bajkami o zvířatech.

Jádro českých módních bloggerů vám představí své blogy a inspirace v anketě natočené na akci Fashion Blogger Meet-up Praha, na kterou jsme vás zvali v minulém pořadu v rozhovoru s Rachel Michaelou Kanarowski...

Odkazy na blogy zmíněné v anketě:
anetaen.blogspot.com
andrejkyblog.blogspot.com
kristynaff.blogspot.com
requirespassion.blogspot.com
livinginthewonderland.blogspot.com
waitingforthebluebird.blogspot.com
durduin.blogspot.com
czechfashionisto.blogspot.com

Playlist:
Young Galaxy - We Have Everything (Paper Bag)
Pastel Arsenal - Bunny Bot (Fog Rattle)
Lykke Li - I Follow Rivers, Dave Sitek Remix (LL Recordings)
Papertwin - Coma (uns)
Silk Flowers - A Brush Through The Dust (aptured Tracks)
Total Warr - Please Never (Hi Scores)

Spustit audio