Vztah, který zašel příliš daleko. Poslechněte si teaser na podcastový seriál Neklid

23. srpen 2021

Seriál, který vás pohltí. Poslechněte si nový podcastový thriller Neklid o dokonalém vztahu, který skončil tragicky. Pět epizod si pusťte od 1. září. Pro nejsilnější zážitek si nasaďte sluchátka, zavřete oči a nechte se pohltit Neklidem!

Petra je studentkou, která si přivydělává jako taxikářka. Jedné noci sveze i o něco staršího Šimona, který už v jejím životě zůstane. Nikdy nechodila s nikým podobným, jako je Šimon. Rozumí jí, je starostlivý, empatický. I pro Šimona je to první velký, dalo by se říct až osudový, vztah. Jsou ideální pár. Nic jim nechybí. 

Brzy se sestěhují, ale společné bydlení odstartuje spirálu zvláštních situací. Nábytek mění své místo. Ze stěn se ozývají děsivé zvuky. Vysvobozením se stává oslava prvního výročí na horské chatě. Petra ovšem neví, že uniknout strachu není tak snadné. 

Podcast Neklid

Autorkou námětu a scénáře je spisovatelka, dramaturgyně a scenáristka Klára Vlasáková, která byla za svou knihu Praskliny nominována na Cenu Jiřího Ortena. V pěti epizodách pracuje s různými úhly pohledu a vnitřními prožitky postav.

Jejich vnímání podtrhuje využití binaurálního zvuku, technologie, která přináší posluchačům vtahující audio zážitek, jako kdyby právě stáli v místnosti s postavami příběhu a slyšeli, co slyší ony. Proto si pro nejsilnější zážitek nasaďte sluchátka, zavřete oči a nechte se pohltit Neklidem.

Strach nikdy nebyl tak blízko.

Podcastový seriál Neklid poslouchejte na Radiu Wave od 1. září 2021. Najdete ho na webu wave.cz/neklid, v mobilní aplikaci mujRozhlas a v dalších podcastových aplikacích.

autor: Josef Kokta
Spustit audio