Zkouškový 2, díl #3: Většinou je to planej poplach

8. duben 2021

Medik Tomáš si konečně nachází práci za barem a vypadá to, že by mohl mít i novou přítelkyni. Tanečník Juraj stále váhá, jestli je dobrý nápad se přestěhovat za svým klukem do Portugalska. Náladu mu nespraví návštěva mámy ani úspěšná premiéra v divadle. Přestože se influencerka Ema v podcastu veřejně omluví za to, co provedla své spolužačce na základce, nestačí to. Negativních komentářů přibývá a firmy s ní začínají rušit spolupráce. 

Studentku politologie Johanu zaskočí, když jí Marta navrhne, že by se mohly po svatbě přestěhovat do vlastního bytu, to jí ale nebrání dál připravovat svatbu. V klidu není ani studentka práv Kristína, kterou vyhodil od zkoušky stejný pedagog, který jí dělal návrhy. Famačka Linh se obává, že se s ní něco děje.

Poslechněte si třetí díl seriálu Zkouškový 2, ve kterém influencerka Ema bude hledat pomoc u svých přátel a Johanu podvede její snoubenka s Jurajovou mámou.

Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.