Zkouškový 2, díl #2: Maximálně mě vyhoděj ze školy

8. duben 2021

Tanečník Juraj úspěšně složil státnice a oslavuje, což leze na nervy jeho spolubydlícím Martě a Johaně. Ty se po prvotních obavách rozhodly, že se zaregistrují, a to už za čtyři týdny. Teď musí Johana udělat jen poslední krok: říct o zasnoubení rodičům. Studentka práv Kristína studuje, pracuje a skoro nespí. K tomu ji stále trápí nepříjemné pozvání na kávu od pedagoga. Věří, že to nic neznamená. Radši jde zahnat chmury na kolejní party.  

Studentka scenáristiky Linh začíná pracovat v reklamce. Kromě toho stále více času tráví se svými spolužáky z FAMU na úkor přítele Zdeňka, s nímž se neustále hádá. Medik Tomáš jejich vztah nemůže vystát a v nočním telefonátu Zdeňkovi nadává, protože mu Linh přebral. Influencerka Ema se topí v hejtech na sociálních sítích a hledá způsob, jak jim uniknout a srovnat se s nimi. Kristína se po problémech na koleji musí do týdne vystěhovat.

Poslechněte si druhý díl seriálu Zkouškový 2, ve kterém bude studentka práv Kristína hledat nové bydlení a tanečník Juraj pojede bomby.

Spustit audio