Zkouškový 2, díl #6: Svatba

8. duben 2021

Influencerce Emě prospívá psychoterapie a cítí se mnohem líp. Už je zase jízlivá a ironická, hlavně ke svému bratrovi, mediku Tomášovi. Ten si uvědomí, že se choval jako blbec, a pozve spolužačku Natálii na svatební party. Nevadí mu ani, že se tam potká s Linh a Zdeňkem. Johana s Martou se berou v Kasárnách Karlín. Tanečník Juraj se definitivně rozhodne přestěhovat aspoň na pár měsíců do Portugalska, v čemž ho podpoří i máma. 

Studentka práv Kristína na fakultě veřejně otevřela debatu o sexuálním obtěžování, navíc bude moct zůstat v Jurajově bytě a sehnala i práci na léto. Zdeněk si uvědomí, že nemůže Linh nic přikazovat. Bude respektovat její rozhodnutí, ať bude jakékoliv. Ema si pozve už vdanou Johanu do svého podcastu. Jaký to je být registrovaná?

Poslechněte si poslední díl seriálu Zkouškový, ve kterém Linh vyřeší svoje dilema a Tomáš udělá krok správným směrem k nové lásce.

Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.