Aleš Zbořil z AZ-kvízu: Moderoval jsem i Mistrovství juniorů v hluboké orbě

28. leden 2022

Hostem na telefonu dada rubriky Brambora s vejcem byl tentokrát moderátor legendárního soutěžního pořadu AZ-kvíz Aleš Zbořil. Aleše Stuchlého proto hned na úvod zajímalo, jak je jeho jmenovec spokojen s křestním jménem. „Mně vůbec nevadí. Vždyť je to dobré jméno,“ podivoval se nad otázkou moderátor a herec, který je na rozdíl od Stuchlého (asi nejen) s vlastním jménem v pohodě.

V tradičně příjemně chaotickém rozhovoru jsme zjistili i to, že by Brňan Aleš chtěl být tričkem s krátkým rukávem, ale nemohl by už být tričkem upnutým, a že jednou moderoval Mistrovství juniorů v hluboké orbě.

Aleš Zbořil

Zajímalo nás ale i to, zda by zasloužilý moderátor chtěl být radši sušenou houbou, nebo sušeným jablkem a jaká barva je podle něj hnusná.

Do hudebního okénka vybral Aleš (Stuchlý) český klenot v podobě písně Dobrý den, ve které svérázná zpěvačka Markéta Muchová spojila síly s Františkem Ringo Čechem. Skladba má nejen krásnou melodii, ale i skvělý edukativní text, který vyzdvihuje důležitost správného pozdravu.

Kdo vyhrál ono zmiňované Mistrovství v hluboké orbě a jaké další bizarní soutěže na světě existují? Jakou nejhloupější otázku Aleš Zbořil opakovaně dostává? A padla i v Bramboře s vejcem? Poslechněte si rozhovor a dozvíte se to!

Spustit audio

Související