AnnBloggerKid: Česká YouTube hvězda rozjíždí hudební kariéru

AnnBloggerKid
Audio svět na jednom místě Audio svět na jednom místě AnnBloggerKid

„Potkávám docela hodně lidí, co tvrdí, že mě sledují úplně od začátku," říká Annet - v Česku usazená influencerka, která má od své online slávy zdravý odstup a bere všechno s humorem. Bloguje od osmi let, ve třinácti rozjela vlastní kanál na Youtube a k němu web AnnBloggerKid. Její první velký hit s názvem Tak to má být má přes dva milióny zhlédnutí.

„V podstatě ukazuju svůj život a snažím se lidi nějak pozitivně motivovat. Líbí se mi myšlenka, že můžu někoho inspirovat a povzbudit k něčemu,“ vysvětluje v rozhovoru. Vedle lifestyle a módních blogů se Annet v poslední době čím dál tím víc věnuje hudbě: „Odmalička jsem zpívala a hrála na různé nástroje, za hodně vděčím rodičům, kteří mě v tom podporovali. Pět let jsem se učila hrát na kytaru, protože jsem chtěla být rockerka jako Avril Lavigne. Pak jsem dostala klávesy a to mě zase posunulo dál. Písničky jsem si začala psát v osmi letech.“ Aktuálně má nejraději R&B a soul, ale ráda objevuje nové věci. Spolupracuje s Benem Cristovaem a dalšími českými hudebníky.

„Nemám problém mluvit s kamerou, ale stát proti velkému publiku je mnohem těžší. Když jsem vystupovala s Benem před vyprodaným Fórem Karlín, nebyla jsem ještě moc ostřílená a sebevědomá. Teď už je to lepší," přiznává Annet. Na všech svých online aktivitách od začátku úzce spolupracuje se sestrou Kristen, jsou sehraná kreativní dvojice. Se stylingem jí v poslední době pomáhá Anna Žáková. Ve videoklipech, na koncertech a na sociálních sítích se prezentuje v osobitém stylu poskládaném z mainstreamových značek kombinovaných s modely od mladých designérů. Poslechněte si rozhovor s Annet o hudbě, módě a vlogování.

Poslechněte si rozhovor s Annet o hudbě, módě a vlogování.