Dalibor Gondík: Chtěl bych být smokingem

20. květen 2021

V dada rubrice Brambora s vejcem jsme tentokrát nikomu netelefonovali, protože rozhlasový kolega Dalibor Gondík dorazil do studia Radia Wave osobně. Na rozdíl od Aleše s Ivanou prý měsíčně naběhá okolo 400 kilometrů, a proto se z něj oba hned na úvod snažili vytáhnout nějaké tipy pro začínající nebo zatím ani nezačínající běžce.

Zpěváka, hudebníka a příležitostného automobilového závodníka jsme se samozřejmě ptali na to, v čem si myslí, že je opravdu špatný, jakou zmrzlinku má rád a jakým kusem oblečení by chtěl být. „Já bych chtěl být smokingem, protože já smoking miluju,“ měl hned jasno muž, který tančil ve StarDance a dal během rozhovoru Ivaně s Alešem slané tyčinky.

V hudebním okénku jsme pustili hit Mambo No. 5 z roku 1999 od zpěváka a hudebníka z Mnichova, který si říká Lou Bega. Daliborovi se písnička líbila, a dokonce nám kousek zazpíval.

Jak to milovník běhu a smokingů dělá, že vstává ve 4:20? V kolik hodin vstává Aleš? A jakou pomazánku měl v den rozhovoru Dalibor k snídani? Poslechněte si celý minirozhovor a dozvíte se to.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.