Díky vítězství ve Startéru jsem zase víc dospělá, říká zpěvačka Terra, která má venku nový singl i videoklip

8. říjen 2020

Tereza Pištěláková coby Terra letos v červnu zvítězila ve Startéru, hitparádě neobjevených Radia Wave. Jako cenu obdržela možnost natočit singl s videoklipem a výsledkem je píseň Cold v produkci Ondřeje Mikuly aka Aid Kida. „Spolupracovalo se nám nakonec dobře, jen jsme se museli oklepat z prvotní nervozity, ale teď už se bavíme úplně normálně,“ říká Terra a dodává, že jedním singlem jejich spolupráce s největší pravděpodobností neskončí.

„Moje první nahrávka byla hodně neukotvená a bez konceptu, druhá byla zase celá o jednom nepovedeném vztahu. Od obou se chci odpíchnout dál, tvořit energičtější, klubovější hudbu a posunout se žánrově jinam,“ vysvětluje zpěvačka a dodává, že právě nový singl Cold je skvělým příkladem toho, jakým směrem chce pokračovat.

Čtěte také

Psaní textů, od kterých vždycky začíná, pro Terru nicméně dál zůstává určitou terapií. „Píšu o tom, co se mi děje, co mě trápí a jak to vnímám.“

Svůj první song vydala teprve před necelým rokem, následné vítězství ve Startéru jí ale přineslo ještě daleko víc nových zážitků. „Donutilo mě to zase dospět trochu jinak,“ přiznává.

Na jaké hudbě podle Terry také ujíždí současná generace českých teenagerů? Co pro ni znamená natáčení videoklipů a jaký k nim má postoj u ostatních interpretů? A jak se jí spolupracovalo na klipu k novince Cold s Michalem Budínským? Poslechněte si celý rozhovor i písně Set Yourself Free, Hazy, Afraid to Loose You, It’s Alright a Cold, které zazněly během Radio Wave Studio Session.

Související