Emma šije maso. Disneyho Cruella Emma Stone rozjíždí punkrockový souboj dvou extravagantních návrhářek

26. červen 2021

„Žena před lety podstoupila zákrok s výplní silikonovým implantátem, ale v té době už měla za sebou zmenšení žaludku a extrémní hubnutí, takže jí místo hýždí zůstaly ‚dva pohupující se pytle‘,“ cituje Tonda neblahé zprávy ze světa a chápe, jak trýznivý pocit dáma zažívá. „Typická zadkovina!“ konstatuje znalecky zbytek studia. Hodnotí podobně i čerstvý flák od studia Disney, nebo je nová Cruella v překvapivě dobré formě?

„Není to disneyovka z 90. let s pejskama,“ předesílá Tonda a Aleš souhlasí, protože má vyvanutou verzi s pitvořivou Glenn Close v živé paměti. „Jako poctivý divák RuPaul´s Drag Race vím, že na Cruellu de Vil se tam několikrát naráželo, její oblečení je ikonická záležitost. A kostýmy jsou právě tématem novýho filmu, velká extravaganza,“ doplňuje.

„Velkým talentem je pro mě režisér Craig Gillespie a taky Emma Stone v hlavní roli, která zvládá geniálně jak komediální sitcomový polohy, tak i ty velice seriózní. Prokazuje, že je nesmírně nadaná,“ chválí novinku Aleš. „Je to taková americká hollywoodská Janžurka,“ dodává Tonda, kterému se navzdory rozpačitým recenzím Cruella opravdu líbila.

Mají už Čelisti rezervovaný termín na hromadné barvení hlav, nebo s novou imagí čekají, až budou mít po poslední šichtě? Je Lupin unavený? Jaký trapový banger produkoval Stanislav Zindulka Stelle Zázvorkové? Líbila se Šárce Gmiterkové cesta americkou Podzemní železnicí a bude lobbovat za její zřízení v Brně? Má Tonda rád čertí držky? Randí Aleš zásadně v masce prasete? A jak dopadlo podvazování žaludku Tomáše Stejskala v přímém přenosu? Dozvíte se v Čelistech.

Spustit audio