Erotika není čuňárna, ale normálka. Mluvme o ní otevřeně, říkají holky z Vyhonit ďábla

15. červenec 2020

Zuzana a Ivana tentokrát ve studiu, které pro ně znamená svět, uvítaly autorky podcastu Vyhonit ďábla – Tereziu a Zuzanu. Ty se rozpovídaly o tom, že mluvit o sexu je ta nejnormálnější věc na světě. Nebo měla by být.

Terezia a Zuzana se rozpovídaly o tom, že nápad na podcast o erotice vznikal dlouho a z přátelství. Znepokojující název se pak zrodil z jazykového nedorozumění mezi Slovenkou a Češkou. Zuzaně z Buchet připadalo, že je pořad o erotice poměrně krotký a že očekávala větší explicitnost. Na to se holky začaly svěřovat, že jim naopak někteří posluchači nadávají, že jsou sprosté a necudné. Lidem se prostě nezavděčíš, myslí si Zuzana.

Mladé osvětové aktivistky pak ještě vysvětlily, co je to courozáře nebo proč je třeba hovořit o análním sexu. Zuzana se pak Ivaně začala svěřovat s tím, že její otec tvrdí o jejím dítěti, že je hermafrodit, a Ivana se nechala unést svými znalostmi o hermafroditismu u hlemýžďů. A děvčata z Vyhonit ďábla se tak tradičně téměř nedostala ke slovu.

Chcete si vzpomenout na to, jak jste si mysleli, že otěhotníte z líbání a že AIDS se přenáší z koček? Pusťte si do srdce a mozku aktuální díl Buchet a zjistíte, že nejen vy víte o rozmnožování lidí kulové.

Spustit audio