Filmař Tomáš Pavlíček: Rozkopal jsem svůj odpadkový koš

18. srpen 2021

Hostem bizarní telefonické rubriky Brambora s vejcem byl tentokrát rodák z Příbrami a mimo jiné také režisér filmů Chata na prodej a Parádně pokecal Tomáš Pavlíček, který se prý chudák nedávno tak rozzlobil, až si musel rozkopat odpadkový koš. V rozhovoru jsme mimo jiné zjišťovali, kdy se naposledy výrazně ztrapnil, jestli je pověrčivý, jaké zvíře se mu hnusí a zda ví, kde se rozmnožují říční úhoři.

Písničku do hudebního okénka vybral sám host Tomáš, který volil skladbu Mr. Blue Sky z roku 1977 od kosmické kapely Electric Light Orchestra. „Je brána jako jedna z nejpozitivnějších skladeb, ale já tam mám trošku melancholii pod tím,“ mudroval nad chytlavou písní Aleš.

Jakou zmrzlinu mají nejradši lidé narození ve znamení Býka a Berana? A kterou má nejradši Ivana? Jak se momentálně má Aleš? A jaká je oblíbená rada do života Tomáše Pavlíčka? Poslechněte si celou Bramboru s vejcem, ať máte hezčí den.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.