Herečka Agáta Červinková: Lepek je strašně dobrý

19. leden 2022

Ve zmatené rubrice Brambora s vejcem jsme tentokrát telefonovali herečce Agátě Červinkové, která nám nechtěla říct, v čem je po herecké stránce opravdu špatná, ale zato nám prozradila, že je kolem ní hodně trapných věcí. A dokonce vypíchla i jednu, která je dle jejího názoru úplně nejtrapnější.

Kupodivu to nebyla samotná rubrika Brambora s vejcem, takže Ivana s Alešem měli radost a mohli pokračovat v dalších zásadních otázkách, jako třeba jestli by Agáta byla radši sušeným jablkem, nebo sušenou houbou. Řeč se stočila samozřejmě i na oblíbené barvy, pověrčivost a jídlo a zjistili jsme, že herečka míní, že lepek je strašně dobrý.

V hudebním okénku jsme si pustili krásnou písničku Enola Gay z roku 1980 od britské skupiny Orchestral Manoeuvres In The Dark. Ivana bohužel žila v chybném domnění, že Enola Gay byla bomba, ale ukázalo se, že je to bombardér. Nevadí. Písnička je to i tak krásná.

Může pes spát a hlídat zároveň? A co o psychickém rozpoložení psa řekne poloha, ve které leží? Jaký je Agátin oblíbený zákusek a proč už ho nesmí jíst? A začne Aleš chodit do Sokola? Poslechněte si celou Bramboru s vejcem, která je sladší než všechny psí zákusky světa.

Spustit audio

Související