Indy hostem odpolední session

18. květen 2007

Sezóna letních openair festivalů se pomalu rozjíždí. Brněnský Rio De Riviera přivítá hvězdu domácí hiphopové scény, Pražáky odkojené Vltavou, dvojku Indy&Wich. Do odpolední session měli přijít oba dva, ale nakonec dorazil jenom Indy. Mluvilo se o albu Hádej kdo, novém dvojklipu Z tvojí 1/4 & Hádej kdo, kterému se víc než u nás daří na Slovensku. POSLECHNĚTE SI: Rozhovor z Odpolední session

Z rozhovoru s Veronikou se taky dozvíte, jak je daleko La4 se svojí sólovkou, na čem momentálně pracuje Wich a jak Indy hodnotí vystoupení v Londýnském klubu Sin. Už teď také Indy mluví o nové desce, na kterou už je údajně hotových šest kousků. Kdo se bude na nové desce Indy&Wich podílet?

00533211.jpeg
autor: ČRo Radio Wave
Spustit audio

    Nejposlouchanější

    Více z pořadu

    Mohlo by vás zajímat

    E-shop Českého rozhlasu

    Přijměte pozvání na úsměvný doušek moudré člověčiny.

    František Novotný, moderátor

    setkani_2100x1400.jpg

    Setkání s Karlem Čapkem

    Koupit

    Literární fikce, pokus přiblížit literární nadsázkou spisovatele, filozofa, ale hlavně člověka Karla Čapka trochu jinou formou.