Lucie Výborná: V kině jsem byla na nejhorším rande svého života

24. květen 2023

Dada rubrika Brambora s vejcem tentokrát proběhla v rámci akce Den otevřených dveří Českého rozhlasu, takže před návštěvníky ve studiu a výjimečně ne po telefonu. Za Ivanou a Alešem dorazila moderátorka Lucie Výborná, která kromě odpovídání na otázky během rozhovoru vařila a navíc ještě přinesla kremrole.

Legendární rozhlasačka v rozhovoru mimo jiné přiznala, že nemá ráda slovo knoflík a že byla kdysi v kině na nejhorším rande svého života. Zajímaly nás i klasické otázky, jako kterým kusem oblečení by se Lucie ráda stala a zda by byla radši kámen, nůžky, nebo papír. V milém povídání nám ale tvář pořadu Host Lucie Výborné prozradila i své oblíbené recepty na brambory a vejce a mnohem víc.

Jaká tři slova definují Lucii Výbornou? Která barva je podle ní hnusná? A co je nejzbytečnější předmět v její domácnosti? Poslechněte si celou Bramboru s vejcem a dozvíte se spoustu dalších zajímavostí.

Související

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.