Naomi Adachi: Štítím se opic

21. říjen 2020

V dada rubrice Brambora s vejcem se tentokrát Ivana s Alešem dovolali herečce a moderátorce Naomi Adachi. Zastihli ji zrovna na nákupu, a proto hned v úvodu telefonického minirozhovoru prozradila zásadní informaci, že si byla pořídit toaletní papír. „Mně došel už před dvěma dny,“ vyléval si srdíčko Aleš, který zkrátka rád prozrazuje detaily ze svého soukromí. Ivanu spíš než Alešovy patálie s toaleťákem zajímalo, zda by podle česko-japonské influencerky měli psi nosit bundy.

Kromě psů jsme tentokrát v rozhovoru probrali i primáty. Na otázku, jaké zvíře se jí hnusí, totiž milovnice videoher odpověděla následovně: „Opice, protože mě na tom děsí to, že jsou hrozně podobný lidem, ale vlastně ne.“ Ivanu ještě zajímalo, jak na to, aby byl člověk (nebo ona) šťastný, a Aleš se vyptával, v jaké reality show by Naomi nikdy nechtěla být.

Do hudebního okénka Aleš vyštrachal skladbu Yama Yama z roku 1971. Jejím autorem je Daniel Vangarde, rozený Daniel Bangalter, což je táta Thomase Bangaltera z Daft Punk, kdyby vás to zajímalo.

Jaká zelenina by se neměla dávat na obložené chlebíčky, protože je kazí? Co považuje Naomi za nejtrapnější kus oblečení a měl ho Aleš na sobě? A měla na sobě Ivana psí bundu? Poslechněte si celou Bramboru s vejcem a dozvíte se to.

Spustit audio

Související