Nemělo by být necivilizované, aby se lidi očichali. Začíná podcast o lásce, sexu a intimitě Pot

24. listopad 2022

Od 3. prosince můžete každou sobotu ve 22 hodin poslouchat podcast Pot. Eliška Soukupová a Karel Vladyka v něm budou prozkoumávat témata týkající se lásky, sexu, intimity, emocí, tajných tužeb i tělesných tekutin.

Co je to láska? Přitažlivost? Co obnáší práce striptérky? A mělo by být civilizované, aby se lidi na veřejnosti očichali? To jsou některé z mnoha otázek na tělo, které budou Eliška a Karel řešit společně ve dvou, ale i s odborníky z řad psychologů, sociologů, sex workers i osobností veřejného života. O své intimní zážitky a pocity se ale v Potu podělí třeba i náhodní kolemjdoucí.

Podcast Pot poslouchejte na Radiu Wave od 3. prosince 2022. Každou sobotu se objeví nový díl na webu wave.cz/pot, v mobilní aplikaci mujRozhlas, na wave.cz/podcasty a v dalších podcastových aplikacích.

Upozorňujeme, že tento pořad není vhodný pro děti.

Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.