Přehlídka nenávisti v Buchtách. Je tisíc důvodů, proč ostatní nesnášet

22. květen 2019

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková si tentokrát do studia, které pro ně tolik znamená, pozvaly djku a cestovatelku Ivetu, která nemá moc co na práci, tak ráda chodí hostovat. A začaly obsáhle rozebírat, co je irituje na bližních.

Zuzana byla konkrétní – na Ivetě i Ivaně jí vadí, že mají stále zapnutou hlasovou schránku. Ivetu zase rozčiluje, že jí Zuzana v konverzacích na FB dává pouze lajk jako jedinou odpověď. Ivaně vadí lidé, co tvrdí, že začnou cvičit od zítra. Zuzanu doběla rozpalují muži s bradavicí na vyholené hlavě, za kterými stojí na eskalátoru. Ivetu chytá fantas, když vedle ní sedí někdo, komu píská v uších. Ivaně vadí všichni – hlavně, pokud nesportují. Na přetřes přišlo i to, že všem vadí lidé, co jsou moc happy a dávají to na odiv na sociálních sítích. Tentokrát šlo o přehlídku čisté nenávisti.

Pusťte si aktuální díl pořadu o všem a o ničem a zkuste si vzpomenout, jak vedle vás na koncertě mlaskal váš budoucí bývalý partner.

Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.