Prestižní tenisky, paruky a příčesky

Tenisky Prestige se možná opravdu stanou prestižní značkou pro mladé lidi. Designérka Michaela Beránková z ateliéru oděvu a obuvi na pražské Umprum totiž navrhla progresivně barevnou řadu, která si nezadá se sneakers od Nike nebo Reebok. Inspirovala se klubovou módou a Newyorskými ulicemi a proměnila pracovní boty ve stylový doplněk.

Proč se Michaela Beránková rozhodla právě pro Prestige a jak nová modelová řada vznikla, se dozvíte v sestřihu rozhovoru. Zatím není jisté, jestli se firma Prestige odhodlá k výrobě pro domácí trh. Rozhodnutí ale padne velmi brzy a v Modeschau se o něm určitě dozvíte. S Míšou Beránkovou jsme natáčeli v novém ateliéru Umprum, který je na Malostranském Nábřeží, dvě patra nad Studiem LR.

00875402.jpeg

Špiónka Anny se tentokrát zaměřila na paruky a příčesy. Ačkoliv největší boom paruk skončil se šedesátými lety, pořád je ještě dost lidí, kteří si je i třeba jen z legrace kupují. V reportáži z obchodu s parukami se dozvíte, jak dlouho taková věc vydrží, jak se udržuje a podle čeho paruky vybírat.

Odkazy:
www.sudio-lr.com
www.moleda.cz

Playlist:
Telepathe - In Your Line (Iamsound)
Marina And The Diamonds - Obsessions, Gold Panda Remix (Neon Gold Rec.)
These Are Powers - Adams Turtle (Dead Oceans)
The Teenagers - Feeling Better, Doc Ron Remix (XL Recordings)
MGMT - Weekend Wars, George Lenton Remix (Sony/Columbia)
Sleepy Sun - New Age (ATP Recordings)
Casiotone For The Painfully Alone - It wasnt The Same Somehow (Tomlab)
Amadou And Mariam - Sabali (Because Music)
Xiu Xiu - Suha (Tomlab)
The Kills - Last Day of Magic (Domino rec.)