Soutěž o nejhezčí zadnici v muzeu a demonstrantka v rouše Evině. To jsou top zprávy minulého týdne

24. červenec 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Mikrovlnky - zadnice

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ten nejnadýchanější chléb ze zpravodajské pekárny.

Jako obvykle moderátorky zaujala hned celá řada kauz jak ze světa, tak z regionů. Ivanu jakožto milovnici umění šokovala zpráva o tom, že muzejní kurátoři rozjeli na Twitteru online bitvu o nejlepší pozadí. Soutěžit však nebudou oni, ale exponáty jejich výstav. Kampaní chtějí zaujmout potenciální návštěvníky, kteří neměli možnost navštívit v poslední době kvůli pandemii žádné galerie, a nemohli zde tedy obdivovat zadky osobně. Poslední výzvy se zúčastnily exponáty jako zadek vycpaného tapíra, který zcela vypelichal od samého hlazení, nebo rostoucí pozadí Jindřicha VII. Zuzana si myslí, že Jindra rozhodně nebyl na paleo stravě jako Ivana.

Málo naplat, aktuální díl je hodně o nahotě. Zuzanu jako jogínku potěšila zpráva o tom, že jistá Američanka nahá cvičila jógu uprostřed demonstrace. Ivana pak Zuzanu nabídla všem jako možnou nahou demonstrantku pro Českou republiku.

Nemohla samozřejmě chybět nějaká ta bizarnost z moravské metropole. Moderátorky vzala za srdce informace o tom, že muž v Brně se vydal do restaurace, zapomněl tam mobil, peněženku i psa. Vše ale dobře dopadlo.

Je mezi zapomnětlivým mužem, nestoudnou demonstrantkou a soutěží o nejhezčí umělecký zadek nějaká tajemná souvislost? Vůbec ne, míní Mikrovlnky, ale to nevadí. Zahoďte ambice pochopit svět a radši si poslechněte všechny novinky ze známého vesmíru v novém díle Mikrovlnek.

Spustit audio