Tip Terezie Kovalové: Únorové programy pražských klubů nezahálejí, nabízí drag show i post rock

31. leden 2023
Tip

Hudebnice Terezie Kovalová má pro vás další várku hudebních doporučení na následující dny a týdny. Už v pátek 10. února se můžete vypravit na další z komponovaných večerů projektu PiNKBUS. Speciální valentýnská edice show plné drag queens se opět uskuteční v pražském Paláci Akropolis. Mezi vystupující hosty se tentokrát řadí například Tonic z House of Garbáge nebo Alyssa Dillard aka Ledet. Po drag show navíc očekávejte dlouhou party v režii několika lokálních DJs.

Dělají vám radost hudební žánry jako post rock, math rock nebo emo? V tom případě určitě vyrazte na koncert domácí formace Brighter Days. Pražská pětice zahraje skladby z loňské dlouhohrající desky Walk již v sobotu 11. února v Kasárnách Karlín. A hrát nebudou sami. Z Brna dorazí hardcore punkoví Snackthief a aktuální tvorbu představí také kytarista Tomáš J Holý.

Která kapela se pojmenovala podle tracku legendárních Velvet Underground? A který koncert vážné hudby v únoru navštívit v pražském Rudolfinu? Poslechněte si celý Tip Terezie Kovalové.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.