Tip Terezie Kovalové: Zajděte na koncert britské kapely Razorlight nebo předávání cen Vinyla

29. leden 2019
Tip

Tento týden v naší rubrice Tip opět doporučovala violoncellistka Terezie Kovalová. Vybrala pro vás hned několik hudebních akcí nebo divadelní představení, které v nejbližší době stojí za pozornost. Jako první radí navštívit koncert britské kapely Razorlight v Lucerna Music Baru. Kapela má za sebou koncerty v londýnské O2 areně nebo předskakování kultovním U2. V Praze se poprvé představí s nejnovější deskou Olympus Sleeping již 7. února.

Do Lucerna Music Baru můžete také vyrazit na předávání hudebních cen Vinyla, které proběhne 13. února. Letos zde živě vystoupí kapela Market, Čáry života nebo Floex & Tom Hodge. Tradičně se vybírá ve třech kategoriích – deska, objev a počin roku. Kovalová dále doporučuje návštěvu MeetFactory a divadelní inscenace Pohlavní životy siamských dvojčat se Zuzanou Stivínovou a Anitou Krausovou v hlavních rolích. Pro další doporučení si poslechněte celý Tip s violoncellistkou Terezií Kovalovou.

Příští týden poprvé doporučuje filmový režisér Bohdan Bláhovec.

Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.