Tohle teď v Praze nosíte? S kuchařkou Chili Ta Thuy o oblékání do televize i na fotbal

5. říjen 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy V téhle bundě se cítím jako moje nejoblíbenější disneyovská postavička Pocahontas, směje se Chili

„Moje máma byla vždycky chic lady, ale někdy taky iron lady. Když mi chce naznačit, že něco není úplně super, vždycky pronese: ‚Tak tohle teď v Praze nosíte? Zajímavé‘,“ říká se smíchem Chili. V podcastu Šatníky prozrazuje, jak ji máma v oblékání ovlivňuje a proč s ní svůj šatník řešila i před naším natáčením.

Kromě oblečení na americký fotbal, který Chili hraje za tým Prague Harpies, jsme probrali i její speciální kuchařské rondony šité na míru nebo romantické oblečení, které ráda obléká na schůzky.

„Nejsem úplně fashion člověk, reprezentuju normální holky, co mají ve skříni hlavně spoustu legín,“ tvrdí Chili. V šatníku má vedle sportovního oblečení hodně něžných květovaných topů. Probíráme se jejími nejoblíbenějšími kousky na všední den i na speciální události, ke kterým v poslední době patří i účinkování v soutěži SuperStar.

Co si Chili myslí o udržitelnosti v oblékání? Jaké je oblékat fotbalovou výstroj? A proč si nechává šít kuchařské oblečení na míru? Poslechněte si v podcastu Šatníky.

Spustit audio