UK sound, rewindy & gunfingers: Tony P přináší těžkotonážní selektu ve svém live DJ setu

25. září 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy 109. Scéna s Opakem Dissu

Selekce, která vás teleportuje na britské ostrovy, cesta k labelu Archetyp 51, Brrrap a dva hosté. Do našeho DJ set speciálu přijal pozvání DJ Tony P a na krátký rozhovor o novém rapovém podcastu na Radiu Wave se zastavil jeho autor Jakub Šíma.

Ještě než jsme se přesunuli na britské ostrovy, probrali jsme s autorem rapového podcastu Brrrap význam samotného slova a tučnou náplň nového pořadu. Dozvíte se, na co se můžete těšit v dalších dílech, a také to, v čem jsou právě tyhle rozhovory se zástupci rapové scény tak odlišné.

Na další pofrk zasedl po výměně horkého křesla Tony P. Na stagích se pohybuje už něco přes dva roky, ale jeho skills v míchání UK music, které můžete znát z dnes již legendárních mejdanů Konnekt či z koncertů Smacka, jdou rapidně hore. V rozhovoru jsme nezapomněli ani na jeho hudební knihovnu, kterou nám okořenil celý speciál, projekty, které mu aktuálně rotují v playlistu, či jeho cestu k Subtle Radiu.

Co je to Brrrap? Jak se dostal Tony P do Archetypu 51? A co si myslí o posledních deskách od UKNOWN T, Nines nebo Milli Majora? To vše se dozvíš v nejnovějším díle Scény s Opakem Dissu, kde proběhl první double rozhovor, který byl na závěr přidušen hutným DJ setem.

Spustit audio

Související