Z Fashion Weeku do šatníku. Jak nás obleče mladá návrhářská generace?

6. září 2023

Podcast Šatníky se tentokrát natáčel v budově historické elektrárny v pražských Holešovicích. Industriální chrám z přelomu 19. a 20. století totiž hostil pražský týden módy, Mercedes-Benz Prague Fashion Week. A v Šatnících se dozvíte, jaké trendy zamíří z přehlídek do českých ulic nebo kdo z nastupující generace české módy nejvíc zazářil.

V programu podzimního týdne módy Mercedes-Benz Prague Fashion Week převažovala mladá jména. Ze zavedených známých designérů se představil pouze Jakub Polanka. K největším hvězdám patřili Tomáš Němec, Jan Smejkal, Vanda Janda nebo Tobias Equipment. Poslechněte si, jak vás obleče nová generace české módy. A proč se ani ti nejlepší necítí v českém kreativním byznysu dobře.

Jak do českých skříní pasuje móda od mladých českých návrhářů? Kdo zazářil na Mercedes-Benz Prague Fashio Week? Poslechněte si v podcastu Šatníky.

Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.