Za volantem nadávají nejvíc Francouzi a Řekové a láska tučňáků je drama. Dejte si top zprávy týdne

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Mikrovlnky – tučňák

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejzralejší hrušky ze zpravodajské zahrádky.

Jako obvykle moderátorky zaujala hned celá řada kauz jak ze světa, tak z regionů. Ivanu potěšila zpráva o tom, že za volantem nadávají nejvíc Francouzi a Řekové. Britové jsou slušní a to samé si Ivana myslí o sobě. Zuzana řidičák ztratila, tak k tomuto tématu nemá osobní vztah.

Zuzana si ovšem zamilovala zprávu týkající se toho, že vztahy tučňáků jsou plné vášnivých vzplanutí, drsných odmítnutí i milostných trojúhelníků. Například mávání křídel je jasnou známkou náklonnosti a páry, které spolu „chodí“, o sebe viditelně navzájem pečují. Zuzana zná podobné projevy emocí ze svého vlastního života.

Nebyly by to Buchty, kdyby nezmínily nějakou tu bizarnost z Brněnska. Tam zloděj nejdřív rozebral střechu, pak proboural zeď, aby nakonec zjistil, že nedokáže otevřít trezor. Taková dřina a přišla nazmar, myslí si Mikrovlnky.

Je mezi divokými tučňáky, nadávajícími řidiči a smolným dnem zloděje nějaká tajemná souvislost? Vůbec ne, míní Mikrovlnky. Zahoďte ambice pochopit svět a radši si poslechněte všechny novinky ze známého vesmíru v novém díle Mikrovlnek.