Animátorka Diana Cam Van Nguyen: Úspěchy se přeceňují

1. prosinec 2022

V dada rubrice Brambora s vejcem telefonovali Ivana s Alešem talentované výtvarnici a režisérce Dianě Cam Van Nguyen. Ta v rozhovoru mimo jiné prozradila, že se dle jejího názoru moc přeceňují úspěchy, což Ivanu s Alešem moc potěšilo. Protože je potřeba začít si vážit i vlastních neúspěchů.

Rodačka z Chebu, kterou můžete znát i jako autorku vizuálů a videa k podcastovému seriálu Neklid, se svěřila také s tím, že jí prý nesluší oranžová barva a že má ráda borovice. Zjišťovali jsme ale tradičně i její vztah k pověrám a rituálům nebo názor na znojemskou omáčku a krokety.

V hudebním okénku jsme si zahráli písničku od belgické taneční skupiny Scoop, jejíž název Ivaně rozhodně nic neříkal. Singl Drop It byl navíc jejich asi jediná úspěšná písnička.

Které křestní jméno se hodí pro vaše znamení horoskopu? Co je nejlepší na Chebu a jeho okolí? A které slovo přijde Dianě skutečně otřesné? Poslechněte si celou Bramboru s vejcem.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.